Конструкторські рішення

Прорахунок

Друкарня «Даная» пропонує виготовлення індивідуальної упаковки на замовлення з ексклюзивним дизайном і будь-яким варіантом післядрукарської обробки виробів. Маючи багатий досвід у сфері розробки та виробництва коробок, ми створюємо унікальну продукцію.

Індивідуальна упаковка в нашій друкарні виготовляється повним циклом. Фахівці спочатку вручну створюють макет, підбираючи при цьому найкращі для ідеальної збірки форми та розміри. За затвердженою з замовником конфігурацією майстри виготовляють спеціальний вирубний штамп відповідно до форми розгортки. На картоні друкується зображення або фірмовий логотип, після чого поверхня ламінується або лакується. Конструювання упаковки товару – один з етапів виробництва. Враховуються основні характеристики продукції, яка буде упаковуватися, товщина і тип матеріалу, габарити вага і т.д.

Залежно від цілей призначення пакувальних виробів виготовлення їх здійснюється з гофрокартону, кашированного мікрогофрокартону і хром-ерзац картону. Поряд з копіткістю створення такої продукції ми пропонуємо цілком лояльну вартість. Ціна за штуку визначається в індивідуальному порядку на кожне замовлення.