Каширування

Прорахунок

Каширування картону є важливим етапом поліграфічного виробництва. Цей метод післядрукарської обробки аркушів картону, який полягає в приклеюванні або припресуванні паперу або тонкого картону з нанесеним на них зображенням до більш щільної основи.

Каширування – це досить копіткий і тонкий процес, що вимагає професійного підходу. Фахівці друкарні «Даная» на високому рівні володіють технологією і надають кваліфіковані послуги каширування на поліграфічному ринку Москви.

Якщо Вам необхідно виробництво кашированного картону, звернувшись в нашу компанію Ви можете бути впевненими в бездоганній якості готової продукції.

Сьогодні каширування картону вважається єдиним можливим і фінансово доступним методом, що дозволяє наносити на щільну основу якісні кольорові зображення.

За основу використовується звичайний палітурний картон, пенокартон, мікрогофрокартон або гофрокартон.

Матеріали для лайнера також можуть бути різними, в залежності від побажань замовника.

У друкарні «Даная» можна замовити коробки з кашированного картону будь-яких розмірів і конфігурацій.

Незалежно чи потрібна Вам стандартна коробка або ж креативна упаковка з кашированного картону для новорічних подарунків, ми виготовимо недорого і якісно замовлення будь-якої складності.

У нашій компанії виробництво повного циклу. Для додання красивого і стильного вигляду виробів майстри застосовують різні технології – тиснення, ламінування та УФ лакування поверхонь, каширування і інші поліграфічні процеси.

Ми самі розробляємо макет, друкуємо лайнер, проводимо каширування на картонний аркуш і проводимо збірку та склейку виробу, не вдаючись до послуг посередників. Виготовлення пакувальної продукції в нашій друкарні обійдеться недорого.

Ми проводимо каширування друкованої продукції в Москві.

На каширування ціна у нас невисока, загальна вартість визначається типом продукції та тиражем. Звертаючись до фахівців «Даная», Ви отримаєте по-справжньому унікальну продукцію.