Полный цикл производства

КАРТОННОЙ УПАКОВКИ

С доставкой по Украине
Упаковка из картона
Подробнее
Кашированная упаковка из гофрокартона
Подробнее
Кашированная упаковка из микрогофрокартона
Подробнее
Пазлы, игры и игрушки из картона
Подробнее
Рекламна продукція
Подробнее

НашиУслуги

Дизайн
Дизайн
Дизайн
Дополнительно
Дизайн
Печать
Дизайн
Постпечать

ОКомпании

Продажа упаковки из картона от производителя

Продаж картонної упаковки — один із напрямів багатопрофільної друкарні «Призма». Купуючи у нас пакувальну продукцію, ви купуєте доступні за ціною вироби безпосередньо від виробника. У нашій компанії можна купити оптом і в роздріб як традиційні коробки, так і спеціальні пакувальні матеріали для зберігання і транспортування алкоголю, харчових продуктів, побутової хімії, косметики та інших товарів, і об’ємну тару з підвищеним захистом для предметів меблів.

Незалежно від складності коробок — стандартні або багатогранні конструкції, всі типи пакувальної продукції відрізняються міцністю, надійністю і зовнішньою привабливістю.

Картонна упаковка оптом — це відмінна можливість з мінімальними витратами вирішити великомасштабні проекти. Виготовлені за ексклюзивними ескізами поодинокі партії будуть прекрасним вибором для тих, хто шукає креативні упаковки для корпоративних заходів.

Вся без винятку продукція компанії «Призма» відрізняється яскравим і креативним дизайном, різноманіттям форм і габаритів, і найкращим співвідношенням ціни і якості.

НамДОВЕРЯЮТ